ГОРЕЩО
ГОРЕЩО В ПИК TV! Евродепутатът Емил Радев: Схемите в "Баба Алино" са ставали под широко затворените очи на Благомир Коцев (ВИДЕО)
ОТ ПОСЛЕДНИТЕ МИНУТИ! ЕП свали имунитета на Никола Минчев
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Диана Дамянова с екшън коментар за президентските избори и мераците на Кандев и Христанов: Йотова ще е на балотаж с голяма преднина, ако бъде подкрепена от Радев (ВИДЕО)
ПИК TV! Мирослав Найденов: "Кошница с грижа" е добра инициатива, стига да не се изкривява по веригата и да го отнасят най-малките (ВИДЕО)
Арестуваха влогъра Стоян Колев
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Николай Гигов стартира с победа новата година, но на тенис корта, научи „ПИК”. Успехът на оръжейния бос и собственик на „Локомотив” София е доста сладък, защото е успял да бие най-добрият тенисист сред футболистите Любо Пенев. Любителският мач на двойки е сензацията в аматьорския тенис, защото Чичовото рядко търпи загуби на корта.
препоръчано
Николай Гигов обаче също е доста силен и тренира почти всеки ден. Миналото лято дори спечели аматьорски турни за двойки в съревнование с участници от цялата страна.
Николай Гигов се жалва, че не му върви бизнесът с оръжие
13893
на 19.04.2013


