BG EN

Николай Костов поема "Ботев" (Пловдив)

Футбол

Николай Костов поема "Ботев" (Пловдив)

5709
на 11.11.2015
Николай Костов поема Ботев (Пловдив)
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Николай Костов ще бъде новият старши треньор на "Ботев" (Пловдив), съобщиха от "жълто-черния" клуб. Ръководството на тима постигна споразумение с 52-годишния специалист да поеме поста, който бе освободен от досегашния наставник на "канарчетата" Ермин Шиляк.

препоръчано

Николай Костов ще бъде официално представен днес от 16 часа в конферентната зала на базата на клуба в "Коматево".

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 17 декември - конфликтът с ръководството е неизбежен за Овните, допълнителна работа ще донесе добър приход за Стрелците САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 17 декември - конфликтът с ръководството е неизбежен за Овните, допълнителна работа ще донесе добър приход за Стрелците
ПИК TV x
ПИК TV! ПАРЛАМЕНТАРНИ СКАНДАЛИ БЕЗ КРАЙ: Махленска кавга си спретнаха в зала ДАМИТЕ на Възраждане и ИТН (НА ЖИВО) ПИК TV! ПАРЛАМЕНТАРНИ СКАНДАЛИ БЕЗ КРАЙ: Махленска кавга си спретнаха в зала ДАМИТЕ на "Възраждане" и ИТН (НА ЖИВО)
ново
Днес: 2
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК