Времето в София 11 o C

Николай Михайлов след загубата от Косово: Няма смисъл да се оплакваме и оправдаваме

на 11.06.2019
8118
4
11.06.2019
4
8118

Вратарят на България Николай Михайлов призна, че отборът на Косово си е тръгнал със заслужени три точки от "Васил Левски" в квалификацият за Евро 2020. "Трикольорите" отстъпиха с 2:3 и са на последното място в група 1.

"Трудно могат да се намерят думи, няма смисъл да се оплакваме и оправдаваме – коментира Николай Михайлов, цитиран от БТВ. - Особено второто полувреме бяха по-добрият отбор на терена, изпуснаха повече положения. Да играеш с Косово и да ти вкарат три гола, значи не сме си свършили работата. Физически бяха видимо много по-свежи от нас, явно класата на футболистите, отборите, в които играят, явно дават разлика.

Мислех, че след втория ни гол се стъписаха, но след 10 - 15 минути възвърнаха самочувствието си, искаха да победят, доста играчи напред, центрирания отляво, отдясно, дори с Чехия в Прага второто полувреме нямаше толкова положения пред нашата врата. Сега има пауза, трябва да си извлечем поуките и да се готвим за следващите мачове".

(4)
1
Не съм виждал по слаб и некадърен вратар от този! Трябва да разпуснат този отбор, да изпратят достатъчен брой деца наобучение в чужбина, в някоя от добрите европейски школи!
2
niki,obuvkite na pirona,ne stavasch vetsche za nisto.
3
ama,niki,moje li taka.
4
Когато нямаш физически сили за да играеш как побеждаваш тактически Когато се видя при 2:1 и противникът е смутен с какъв манталитет ще спреш да го притискаш и вкарваш голове щом се дръпваш в защита и оставяш противника да се съвземе и да обърне мача.Футболистите на Косово играха свежо и много грамотноТе бяха по добрия отбор на терена и само късмет ни спаси от разгром Нямаше поуки от мача с чехите За това и загубата е закономерна А всеки футболист е длъжен да е във висока спортна и физическа форма ако се счита че е професионалист Според това се вижда в кои отбори играят националните ни играчи Да подбереш едно дете за тази игра да го усъвършенстваш за нея трябва и то да има хъс и то да работи да развива таланта си за да бъде ЗАБЕЛЯЗАН и оценен
За кого бихте гласували за кмет на София?
Общо гласували: 21832

Недоволен от здравната система мъжага влиза при лекаря, поглежда го свирепо и казва: