ГОРЕЩО
„Топлофикация Перник“ дари високотехнологична апаратура на Профилакториума: Инвестиция в здравето и бъдещето на Перник
ПЪРВО В ПИК! Пеевски сигнализира прокуратурата за недопустима намеса на служебния министър в работата на професионалния състав на МВР
Хекимян осветли пъклените планове на Васко Ухото: Иска да превърне този прекрасен столичен район в новото сметище на София
ПИК TV! ЦИК с нови данни за предстоящите избори: Купените 12 837 машини са от 2021 г., ремонтите им се поемат от държавата (ВИДЕО)
Божанков се ожали: ПП не ме искат в листите!
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Половинката на първата ни ракета в тениса Григор Димитров - Никол Шерцингер, публикува снимки в социалните мрежи, на които се вижда как е посрещнала новата година.
препоръчано
Певицата беше в Ню Йорк, където се включи на живо от “Таймс Скуеър” в новогодишната програма на телевизия Ей Би Си. По същото време Гришо бе на турнира в Бризбън, където вече се класира за четвъртфиналите.
В “Инстаграм” Никол публикува снимка, на която написа: "Стъпвам в новата година с тези нови ботуши на бранда ”Кристиан Лубутен", вдъхновени от графити".
свързани новини
САМОТЕН ВОАЯЖ: Никол Шерцингер пръска сексапил в Гърция без Гришо (СНИМКИ)
44542
на 05.07.2018
Проверка показва, че ботушите струват над 3000 лева.
Холи Бери нажежи страстите: Вече не искам да симулирам оргазми
31631
на 26.02.2026
Китара на Еди Ван Хален е обявена на търг, наддаването започва от 700 000 долара
16176
на 26.02.2026
Показват официален филм за Iron Maiden в кината
17356
на 25.02.2026


