ГОРЕЩО
Хороскопът казва: имаш късмет: кои зодии са родени за джакпота тази пролет
ЗОМБИ-АПОКАЛИПСИС! Коцето от "Възраждане" изпадна в тих ужас след това, което преживя на път от Варна за София
ПАРТИЕН "ЛЮБОВЕН ЖИВОТ": Докога ще плащаме за партийното реалити шоу на ПП-ДБ?
ВХОД СВОБОДЕН! Забавлявай се и яж на корем! ПЪРВАТА НАЦИОНАЛНА СРЕЩА НА КЪСМЕТЛИИТЕ в казино “Мерит Зенит” с участието на Азис, Силвия Кацарова и Криси (СНИМКИ)
ОТ ПОСЛЕДНИТЕ МИНУТИ! Гръмна новина, че "Промяната" се цепи от ДБ
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Новакът във втора турска дивизия Гьозтепе иска да привлече българския нападател Димитър Рангелов, съобщава местната преса. 32-годишният Рангелов има договор с Коняспор до лятото, след което става свободен агент. През този сезон той записа 6 гола в 23 мача в Суперлигата.
Ръководството на Гьозтепе вече е отправило конкретна оферта към българина, който е дал принципно съгласие да премине в състава на "жълто-червените".
препоръчано
Клубът от Измир спечели титлата в Западния трети ешалон през завършилата в началото на месеца кампания, а собствениците на отбора планират мащабна селекция с цел да атакуват промоция за елита през следващия сезон.
свързани новини
Митко Рангелов с решителен гол за Коняспор
6154
на 26.04.2015
Митко Рангелов остава в Коняспор
6258
на 04.02.2015
Спортал
Ивайло Петев връща Рангелов в националния
3985
на 20.05.2015


