ГОРЕЩО
ЕКШЪН В ПИК TV! Хамид Хамид НАПЕРДАШИ Иван Демерджиев - ето какво било хобито на вътрешния министър (ВИДЕО)
Румен Радев: България работи, за да утвърди мястото си в реиндустриализацията на Европа и за развитие на иновативна икономика с висока добавена стойност
Дъжд от голове в Баку?
ЖЪЛТОПАВЕТНА МАНИПУЛАЦИЯ! "Маркет линкс" пуска елементарна стъкмистика в полза на Иво Прокопиев и компания
ЕКШЪНЪТ С ОТВЛЕЧЕНАТА НАТАЛИЯ: Полицай, задържал похитителя Асен, разказа за акцията
ЧАС ПИК
Нова звездна двойка! Богданов от "Биг брадър" залюби силиконка, вижте коя му взе ума (снимка)
49834
на 27.12.2015
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Мис Силикон 2015 Габриела Попова и Пламен Богданов са гаджета. От доста време двамата са в устите на светските клюкари и будят подозрения, че са повече от приятели. Скоро Габи и Пламен участваха в благотворителна акция в родния Перник на миската. Навръх Коледа красавицата сподели доста личен кадър от Бъдни вечер, под който написа:
препоръчано
„Ето го и моето Коледно еленче“.
На снимката двамата изглеждат щастливи и влюбени, пише blife.bg.
Коментарите не закъсняха.
„Страхотни сте.“, „Весела Коледа, да ви залее водопад от вълшебства“, пишат приятели на силиконката и недвусмилено показват, че Габи и Пламен не са само приятели, щом са решили да споделят най-семейния празник.
свързани новини



