BG EN

Нова издънка на Божинов и "гробарите" в Сърбия

Световен футбол

Нова издънка на Божинов и "гробарите" в Сърбия

4859
на 25.10.2015
Нова издънка на Божинов и гробарите в Сърбия

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Българският нападател на Партизан Валери Божинов бе титуляр в гостуването на Младост Лучани от 15-ия кръг на сръбската Суперлига, но "гробарите" отново се издъниха.

препоръчано

Каращият най-слабия си сезон от дълги години шампион на Сърбия завърши 2:2, след като водеше 2:1 до последната минута, а преди това бе стигнал до пълен обрат. 29-годишният футболист този път не се разписа, като при резултат 1:1 в 60-ата минута бе заменен. Още в самото начало след поредната грешка този сезон в отбрана на "черно-белите" Милош Лепович откри в 9-ата минута. Веднага след почивката Стефан Бабович изравни, а Петър Грбич изведе Партизан напред в 81-ата минута.
Секунди преди края обаче Небойша Гаврич изравни.

Така Партизан вече е на 16 точки зад Цървена звезда. "Звездашите имат актив от 41 точки, докато Божинов и компания останаха с 25 на пето място.
Иван Бандаловски не взе участие в срещата.

 

 

 

Спортал

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 16 декември - Телците да очакват новина за финансови постъпления, Водолеите да не пътуват САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 16 декември - Телците да очакват новина за финансови постъпления, Водолеите да не пътуват
ПИК TV x
ГОРЕЩО В ПИК TV: Противниците на еврото се събраха - Костадинов се подмазва на Румен Радев, иска избори през март ГОРЕЩО В ПИК TV: Противниците на еврото се събраха - Костадинов се подмазва на Румен Радев, иска избори през март
ново
Днес: 61
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК