BG EN

Нова мода: Прибират гумите с джантите

БЪЛГАРИЯ ДНЕС

Нова мода: Прибират гумите с джантите

8290
на 29.11.2016
Нова мода: Прибират гумите с джантите
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

За два случая на откраднати джанти с гуми съобщават от МВР. Единият е от с. Габровница, общ. Монтана, където неизвестният извършител откраднал 5 автомобилни гуми с джанти с неустановена марка, собственост на 61-годишния Р.А. от гр. Монтана.

препоръчано

Стойността на щетата е в процес на изясняване. Другият е от Видин. Там неизвестно лице чрез взломяване на катинар проникнало в къща на ул.”Драган Цанков”. Извършена е кражба на 8 алуминиеви джанти с гуми и LSD телевизор. Стойността на откраднатото е в процес на установяване. По случая работи РУ-Видин, образувано е досъдебно производство.

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
БОМБА В ПИК TV! Радев и Копринков си подсигуряват изборите през Демерджиев - Бях точен с парите раздава команди по нощите в ГДНП кой да бъде ударен. Незабавна оставка на Емил Дечев (ВИДЕО/СНИМКИ) БОМБА В ПИК TV! Радев и Копринков си подсигуряват изборите през Демерджиев - "Бях точен с парите" раздава команди по нощите в ГДНП кой да бъде ударен. Незабавна оставка на Емил Дечев (ВИДЕО/СНИМКИ)
ново
Днес: 0
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК