ГОРЕЩО
ПРЕД ЕВРОЛИДЕРИТЕ: Радев посочи ТРИ ОБЛАСТИ, в които Украйна може да очаква подкрепа от България за своето възстановяване (СНИМКИ)
ГЪРМИ ГОЛЯМ СКАНДАЛ! Заместник на Терзиев прави нагласена обществена поръчка - купуваме на безбожни цени убити от каране автобуси от Виена
Прокуратурата с подробности за огромната трагедия на "Тракия" - шофьорът на камиона имал 20 нарушения
ГОРЕЩО В ПИК! Делян Пеевски: Паметта за агентите и доносниците на ДС не трябва да бъде заличена, за да не може да се повторят мракобесните времена на комунистическия режим
ПАК СЕ ПОЧНА С ПАНАИРИТЕ: ДБ иска правителството да изтегли бюджета - Мирчев, Божо и компания май се уплашиха да правят протести
Политика
Нова серия от "Алтернативата": Демократичната кочина, сътворена пред БНТ от готините протестъри. Да замерваш в гръб човек с яйца и да го храчиш, защото не мисли като теб...(СНИМКИ)
143060
на 10.10.2020
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Нова серия от "Алтернативата".
препоръчано
Демократична кочина, сътворена снощи пред БНТ от готиното протестърство: обърнати контейнери с боклук, изпочупени клони, освинени с развалени яйца фасади на сгради и тротоари.
За капак - обругаване на евродепутата Андрей Новаков, грозни псувни и заплахи, мятане на яйца и камъни в гръб по човек, чиято единствена вина е, че им е политически опонент и не мисли като тях.
Целият високоинтелектуален хепънинг е заснет задъхано от общинския съветник на "Да, България" Иво Божков, сякаш за да затвърди убеждението, че именно неговата партия - по устав либерална, стои зад уличните вандалства в София от последните месеци.

свързани новини
НАПРЕЖЕНИЕ ОТ ПОСЛЕДНИТЕ МИНУТИ: Метежниците нападнаха БНТ (СНИМКИ)
90892
на 09.10.2020
ИЗСТЪПЛЕНИЯ! Метежниците се нахвърлиха срещу Андрей Новаков на излизане от БНТ
45562
на 09.10.2020







Министър Ефремова: Средната пенсия ще достигне 543 евро през 2026 г.
6550
преди 1 часа
Зам.-министър Якимов: България е готова за инвестиции на бъдещето
4583
преди 1 часа


