BG EN

Нова схема за премиране в "Левски"

Футбол

Нова схема за премиране в "Левски"

8950
на 11.07.2015
Нова схема за премиране в Левски
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Нова финансова схема ще бъде тествана в "Левски" по време на предстоящия сезон. Според нея футболистите ще имат възможност да компенсират намалените си заплати с победи в мачовете. Според сигурна информация на „Меридиан Мач" „сините" шефове са оценили всяка спечелена точка в „А" група на 150 лева. Това значи, че всеки титуляр ще получи бонус от 450 лева при победа. Съперникът и мястото на постигането й няма да имат значение. 

Обикновено в месеца има четири мача. Ако "Левски" ги спечели всичките, футболистите ще вземат близо 2 000 лева във вид на премии. Така реално ще се заличи до някаква степен глобалното намаление на заплатите на „Герена". То е между 20 и 30 процента и засегна всички. С новата финансова схема шефовете на "Левски" искат да стимулират максимално футболистите за победа във всеки един мач. Припомняме, че миналия сезон играчите не взимаха премии за победите си. 

Все пак „сините" получаваха бонуси на два пъти през сезона, но те не идваха от тогавашния собственик Тодор Батков, а от различни спонсори. Футболистите получиха по 500 лева за победата с 3:0 над "Ботев" (Пд) в Коматево, а след това взеха между 1000 и 2000 лева за отстраняването на Лудогорец за Купата на България.

препоръчано
Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 18 декември: Лъвът да не разчита на късмета си, новина за пари застига Водолея САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 18 декември: Лъвът да не разчита на късмета си, новина за пари застига Водолея
ПИК TV x
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК ТV! Екшън на жълтите павета - олигарси ли плащат тлъстите сметки на ППДБ за протестите (ВИДЕО/СНИМКИ) ИЗВЪНРЕДНО В ПИК ТV! Екшън на жълтите павета - олигарси ли плащат тлъстите сметки на ППДБ за протестите (ВИДЕО/СНИМКИ)
ново
Днес: 1
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК