ГОРЕЩО
TravelLove – светът, разказан отблизо (СНИМКИ)
Борислав Цеков: Не хижа "Петрохан", а хижата на ППДБ. Над нея очевидно е бил разпънат партиен чадър
Александър Йорданов с ШАМАР срещу Терзиев: Финансира паравоенна група от яко въоръжени лица, а половин година не може да се справи с боклука на София
МРЪСЕН СЦЕНАРИЙ! Ето как ППДБ опитаха да направят ПРЕВРАТ в "Детска хирургия" в МБАЛ "Св. Анна“-Варна. Заплатите на "унизително заплатените" напуснали лекари – над 10 бона! (ДОКУМЕНТИ)
САМО В ПИК! Ето какво се е случило след клипа на Божанков от бюфета на НС - хората на Костадинов си тръгнали гладни (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Служителите в пунктовете за годишен технически преглед на автомобила (ГТП) да отказват тази услуга, ако собственикът или ползвателят имат неплатени шофьорски глоби.
препоръчано
Този проект за промяна в Закона за движение по пътищата (ЗДвП) бе гласуван от депутатите от временната комисия за проблемите с безопасността на движението по пътищата.
При дискусията по него ясно се разбра, че народните представители ясно си дават сметка, че подобно правило противоречи на Конституцията.
Но не било тяхна работа да „преценят“ (както се изрази един от подкрепящите идеята – бел.ред.), защото те били депутати, а не конституционни съдии.


