BG EN

Нова фаза на протеста! Готви се гражданско неподчинение

ЧАС ПИК

Нова фаза на протеста! Готви се гражданско неподчинение

16655
на 10.09.2013
Нова фаза на протеста! Готви се  гражданско неподчинение

Тази вечер демонстранти се опитаха да премахнат огражденията пред Министерския съвет. Появи се Самарското знаме

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

С гражданско неподчинение заплашиха тази вечер протестиращите, ако правителствотo не подаде оставка.

препоръчано

"След близо три месеца протести, никой не ни чу, трябва да предприемем по-крути мерки", надъхваха се един друг те. 

Да премахнат загражденията пред Министерския съвет се опитаха няколко демонстранти, но бързо се отказаха от намеренията си.

Вероятно затова полицията за първи път конвоира протеста по цялото му трасе. От двете страни на множеството вървят униформени и следят за спазването на реда. 

По цялото трасе има много чужденци, които разпитват хората защо протестират и настояват да се снимат с тях. 

Необичайното тази вечер бе, че към българските знамена и тези на Европейския съюз се присъедини и имитация на Самарското знаме.

Сподели:
Бомба x
ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Скорпионите да не пътуват, Стрелците да обърнат внимание на семейството ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Скорпионите да не пътуват, Стрелците да обърнат внимание на семейството
ПИК TV x
ЕДИНСТВЕНО В ПИК TV! Виктор Димчев: ППДБ си смениха дилъра, казва се Румен Радев. Готви се гражданска война с кръвопролития и жертви. Кандидатите на ГЕРБ за Дондуков 2 може да са само Христо Стоичков и Лили Иванова (ВИДЕО) ЕДИНСТВЕНО В ПИК TV! Виктор Димчев: ППДБ си смениха дилъра, казва се Румен Радев. Готви се гражданска война с кръвопролития и жертви. Кандидатите на ГЕРБ за "Дондуков" 2 може да са само Христо Стоичков и Лили Иванова (ВИДЕО)
ново
Днес: 2
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК