ГОРЕЩО
Беше ли изявлението на Яни Макулев отчаян зов към Калушев, за да пощади детето му?
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК! Калушев гръмнал Николай Златков и Александър Макулев и се самоубил
ИЗВЪНРЕДНО! Шефът на ГДНП Захари Васков с горещи подробности за новата порция трупове по случая "Петрохан“: Това е престъпление без аналог! Открити са три простреляни тела и оръжия - стрелба отвън не е имало (ВИДЕО/ОБНОВЕНА)
САМО В ПИК: Кметът на врачанското село Челопек, край което откриха труповете на Калушев и момчетата, с първи думи пред зловещата находка (ОБНОВЕНА)
Тежка катастрофа във Варна! Кола се вряза в подлез, има пострадал (СНИМКИ)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Новият вътрешен министър на Франция Жерар Колон обяви, че приоритети в работата му ще бъдат защита на френския народ и борбата с тероризма, както и битката срещу радикализирането на младежта, съобщава Асошиайтед Прес.
препоръчано
В първата си реч, след като пое поста, доскорошният кмет на Лион каза, че Европа и особено Франция „е мишена на терористите“, отбелязвайки, че тетористичната заплаха не идва само отвън, но „тя се е вкоренила“ и на територията на Франция.
Жерар Колон добави, че ще насочи всичките си усилия за да попречи на младежите да се радикализират и да извършват „ужасяващите нападения, които целият свят видя в последните години“.
Превод и редакция: ПИК
Скочиха продажбите на антидепресанти в Русия
7857
преди 6 часа
Нетаняху ще се срещне с Тръмп, ще обсъдят ''ядрените преговори'' с Иран
7162
преди 7 часа
Двама мигранти загинаха близо до река Марица
10162
преди 7 часа


