BG EN

Новият в "Ботев" (Пд): Дошъл съм, за да стана шампион

Футбол

Новият в "Ботев" (Пд): Дошъл съм, за да стана шампион

20046
на 13.01.2014
Новият в Ботев (Пд): Дошъл съм, за да стана шампион
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Холандският нападател Джофри Кастилион сподели, че е много доволен от възможността да премине в "Ботев" (Пловдив). Както вече писахме, 22-годишният юноша на Аякс вече се присъедини към лагера на "канарчетата" в Кипър и по-късно днес трябва да подпише договор с клуба.

препоръчано

"Първо трябва да издържа медицинските тестове. Ако всичко е наред, ще подпиша за 2,5 години", сподели Кастилион пред медиите в родината си. "Ботев е отбор със сериозни цели и иска да играе на колкото се може по-високо ниво. Знам, че целта е шампионската титла, което отговаря и на моите амбиции. Хората наистина се стремят да постигнат нещо голямо", добави нападателят.

Неговият личен агент Хъмфри Нийман пък призна, че е останал впечатлен от базата на "канарчетата": "Разбрах, че скоро "Ботев" ще има нов стадион, който ще струва 50 млн. евро и ще побира 23 000 зрители. Тренировъчните съоръжения на клуба са най-модерните в България", разказа Нийман.


Сподели:
Бомба x
ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ВТОРНИК: Телците да отложат разговори с шефове, Рибите да внимават с харчовете ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ВТОРНИК: Телците да отложат разговори с шефове, Рибите да внимават с харчовете
ПИК TV x
СКАНДАЛНО РАЗКРИТИЕ! Хора на ген. Атанасов искали да сготвят Слави с наркотици (ВИДЕО) СКАНДАЛНО РАЗКРИТИЕ! Хора на ген. Атанасов искали да сготвят Слави с наркотици (ВИДЕО)
ново
Днес: 61
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК