BG EN

Новият треньор на ЦСКА с първи думи

Футбол

Новият треньор на ЦСКА с първи думи

14166
на 21.07.2019
Новият треньор на ЦСКА с първи думи
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Носителят на КЕШ за 1991 година с Цървена звезда Люпко Петрович официално пое треньорския пост в ЦСКА-София. Легендарният сърбин, който досега изпълняваше ролята на консултант, ще изземе функциите на досегашния наставник Добри Митов, който ще остане в щаба му като помощник. Припомняме, че до рокадите на "Армията" се стигна след тежката домакинска загуба с 1:3 от Черно море вчера.

препоръчано

"Проведохме сериозен разговор с играчите. Най-важното в този момент е отборът да заиграе като колектив. Футболистите трябва да осъзнаят, че от подобна ситуация се излиза, ако са задружни и си помагат на терена. Който се мисли за звезда, не тича, не се бори и не се раздава на терена, няма да играе", бяха първите думи на новия старши треньор на ЦСКА-София.

"Играчите да не мислят за себе си, а да защитят честта на клуба и да се отблагодарят на публиката за подкрепата. Труден момент за всички, който ще се преодолее само с победи и по-добри игри и резултати. Затова обаче ще трябва дисциплина във всички аспекти и най-вече - голямо сърце за предстоящите трудни битки", допълни още Люпко Петрович.

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
Кметът на Годеч бесен след тройното убийство в Петрохан: Закриха РПУ-то, без да ни уведомят. Сега имаме един джип и той не е в движение (ВИДЕО) Кметът на Годеч бесен след тройното убийство в Петрохан: Закриха РПУ-то, без да ни уведомят. Сега имаме един джип и той не е в движение (ВИДЕО)
ново
Днес: 5
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК