ГОРЕЩО
АНАЛИЗАТОРИ: Сарафов постъпи така, както трябва да се постъпи. Всичко, което каза, е на път да се потвърди
Арестуваха бивш шеф в ЦСКА и световен шампион по борба след катастрофа
НЕ ПРИБИРАЙТЕ ЧАДЪРИТЕ: Облачно, дъждовно и ветровито през целия ден (КАРТА)
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Цветанка Андреева с екшън анализ: Радев ще изсмуче електората на МЕЧ. Нека ППДБ обяснят за паралелната власт и зависимостите си по случая "Петрохан" (ВИДЕО)
САМО В ПИК TV! Виктор Димчев: Васил Терзиев си призна, че е ходил на Петрохан и се е забавлявал. Такова място за "забавление" има и в близост до къщата на Кирил Петков на "Корал" (ВИДЕО)
Според очевидци единият автомобил е навлязъл в насрещното платно за движение
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Челен сблъсък между коли с хасковска и софийска регистрация на пътя Алексанруполи-Орменио стана причина за смъртта на 4-ма български граждани вчера в Гърция.
препоръчано
Според непотвърдена информация загиналите 3-ма от софийската кола, са работили в Природонаучния музей в София. Регистрацията на хасковската кола е Х1476КА.
Причината за катастрофата се изяснява, но според очевидци единият автомобил е навлязъл в насрещното платно за движение.


