BG EN

Нови промени в движението в София

Региони

Нови промени в движението в София

8289
на 16.07.2018
Нови промени в движението в София
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

От днес частично се затваря движението по столичния булевард "Пенчо Славейков". Причината - изграждането на подлез и входове към метростанцията на Медицинска академия. Ремонтите ще продължат до края на септември.

препоръчано

Движението по  бул. "Пенчо Славейков" ще бъде стеснено. Затваря се изцяло участъкът при кръстовището с ул. "Георги Софийски", а за автомобилите, които се движат от бул. "Витоша" към Пирогов и обратно е осигурен обходен маршрут, информира БНТ.

"Възползваме се от това, че заради метрото там се затваря, за да започнем и цялостна реконструкция на бул. "Пенчо Славейков" от "Прага" до бул. "Витоша", обясни кметът на столицата Йорданка Фандъкова.

До четвъртък ще бъде пуснато движението по разширения вече булевард "Тодор Каблешков", веднага след което работните дейности ще се преместят на бул. "Монтевидео".

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 11 декември: Девата да не си и помисля за пътуване през граници, Козирогът го дебне КАТ САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 11 декември: Девата да не си и помисля за пътуване през граници, Козирогът го дебне КАТ
ПИК TV x
ТЕЖКИ ВРЕМЕНА! От ИТН след хвърлената оставка на кабинета: Бащите на хаоса са Асен Василев, Ивайло Мирчев, Радостин Василев, Костадин Костадинов и Ивелин Михайлов (ВИДЕО) ТЕЖКИ ВРЕМЕНА! От ИТН след хвърлената оставка на кабинета: Бащите на хаоса са Асен Василев, Ивайло Мирчев, Радостин Василев, Костадин Костадинов и Ивелин Михайлов (ВИДЕО)
ново
Днес: 92
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК