BG EN

Нови промени на движението по "Цариградско шосе" в столицата

БЪЛГАРИЯ ДНЕС

Нови промени на движението по "Цариградско шосе" в столицата

8973
на 18.07.2014
Нови промени на движението по Цариградско шосе в столицата
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Въведена е временна организация на движението във връзка с рехабилитация на южното пътно платно на бул. „Цариградско шосе” между ул. „Йерусалим” и надлеза над бул. „Александър Малинов”, съобщиха от пресцентъра на Столична община.

препоръчано

От 04.30 часа на 18 юли 2014 г. до 24.00 часа на 1 август 2014 г. се забранява влизането на превозни средства по южното пътно платно на бул. „Цариградско шосе” между ул. „Йерусалим” и надлеза над бул. „Александър Малинов”. Движението на превозни средства ще се извършва двупосочно в северното пътно платно на бул. „Цариградско шосе” в същия участък.

От 18.07.2014 г. до 24.00 часа на 01.08.2014 г. се променя и движението на част от градския транспорт. В посока Пловдив автобусните линии се движат по маршрутите си, като спазват временната организация на движение. Възстановява се автобусната спирка “УМБАЛ Св. Анна”, намираща се на централното пътно платно на бул. „Цариградско шосе”.

На кръстовището с бул. „Йерусалим” автобусни линии №№ 76, 213 и 305 за ж.к. „Младост” завиват надясно и продължават по локала до бул. „Александър Малинов”. Автобусни линии с номера № 1, 3, 5, 6, 84, 204, 505 и 604 по направление „Летище София”, ж.к. „Дружба”, с. Лозен, с. Герман, кв. „Панчарево”, с. Кокаляне се включват в отвореното двупосочно ляво (северно) централно платно. Линия № 114, движеща се по южния локал, излиза на централното платно на бул. „Цариградско шосе”, движи се надясно през ул. „Йерусалим” и продължава по маршрута си.

Промяната на автобусна спирка “Държавна печатница” се запазва като местоположение на 120 м напред на централното платно, за линии №№ 1, 3, 5, 6 и 114 и на пътната връзка за слизане на 140 м за линии №№ 84, 204 и 604. В посока център автобусни линии с №№ 1, 3, 5, 6, 76, 84, 204, 213, 305, 505, 604 ще се движат без промяна. Местата на спирките се запазват като спирка “Държавна печатница” е възстановена.

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
Един милион унгарци на шествие в подкрепа на Орбан навръх националния празник (НА ЖИВО) Един милион унгарци на шествие в подкрепа на Орбан навръх националния празник (НА ЖИВО)
ново
Днес: 77
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК