BG EN

Нови трансплантации са извършени в две болници

ЧАС ПИК

Нови трансплантации са извършени в две болници

5224
на 26.01.2015
Нови трансплантации са извършени в две болници
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Една сърдечна трансплантация е била извършена в болница "Св. Екатерина", а две бъбречни - в Александровска болница, съобщиха от пресслужбата на Министерството на здравеопазването.

препоръчано

Чернодробната трансплантация е била извършена в Италия. На 24 януари в болница "Пирогов" 55-годишен мъж е изпаднал в мозъчна смърт. Близките му са взели благородното решение да дарят органите, за да бъде спасен животът на тежко болни пациенти.

Изпълнителната агенция по трансплантация и Министерство на здравеопазването изказват своите съболезнования към близките на донора и благодарност към колегите от болниците, от "Спешна помощ" и от трансплантационните екипи.


Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 22 декември: Телецът да се готви за данъци, изненади и път за Скорпиона САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 22 декември: Телецът да се готви за данъци, изненади и път за Скорпиона
ПИК TV x
СКАНДАЛНО РАЗКРИТИЕ! Хора на ген. Атанасов искали да сготвят Слави с наркотици (ВИДЕО) СКАНДАЛНО РАЗКРИТИЕ! Хора на ген. Атанасов искали да сготвят Слави с наркотици (ВИДЕО)
ново
Днес: 86
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК