BG EN

Новото гадже държи изкъсо Джиджи Буфон

Спорт шоу

Новото гадже държи изкъсо Джиджи Буфон

14847
на 21.04.2015
Новото гадже държи изкъсо Джиджи Буфон
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Новото гадже на вратаря Джиджи Буфон - Илария Д'Амико, го държи доста изкъсо.

препоръчано

Спортната журналистка разкри, че е забранила на капитана на Ювентус да говори за футбол у дома. "И двамата можем да говорим много за това, а може и да стигнем до  сериозни спорове. Не искам скандали, а да прекарваме времето си по приятен начин. Когато говоря с него след мач, говоря с обикновен  играч, а не с гаджето си", заяви Д'Амико, която раздели Буфон с чешката манекенка Алена Середова.

 

"Стандарт"


Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
САМО В ПИК TV! Топ прогнозата на проф. Георги Рачев за февруари: Месецът ще бъде с 3 до 5 градуса по-топъл от нормалното, но във вторник и сряда... (ВИДЕО) САМО В ПИК TV! Топ прогнозата на проф. Георги Рачев за февруари: Месецът ще бъде с 3 до 5 градуса по-топъл от нормалното, но във вторник и сряда... (ВИДЕО)
ново
Днес: 54
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК