ГОРЕЩО
Криминален психолог за "Туин пийкс" на Петрохан: Много тежко и жестоко убийство, извършено по изключително демонстративен начин. Дали не са видели нещо, което не трябва
Приятели се сбогуват с убития Дечо Василев - през последните години рейнджърът се отдал на отшелнически живот (СНИМКИ)
Георги Харизанов с горещи новини пред ПИК TV за тол таксите: Няма увеличение, въвежда се екологичен принцип „замърсителят плаща повече“ (ВИДЕО)
Искра Михайлова: Българите зад граница са най-големият инвеститор. Нека мислим за сънародниците си в чужбина не само по избори
Vivacom стартира Смарт оферти през февруари с до 85% отстъпка на над 200 устройства
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Ново дъно на цената на петрола. Един барел се предлага вече на нива под 30 долара, което се случва за първи път от декември 2003 година, информира Нова телевизия.
препоръчано
Само от началото на тази година цените на петрола са паднали с 19%, а от юни 2014, когато барелът беше 108 долара, цената е изгубила невероятните 72%.
Няколко водещи световни банки прогнозираха вече спадане на цените до 25, дори 20 долара за баре.
В СРАВНЕНИЕ С ЕС: Заводите в България вдигат най-много цените
5646
преди 55 минути
Фермери ще организират протестен митинг в Атина този месец
3698
преди 3 часа
В Гърция разбиха група просещи по принуда румънци
6963
преди 5 часа


