ГОРЕЩО
Радев трябва да бъде спрян
ДПС-Ново начало на митинг в защита на стабилността в държавата
Радомир Чолаков: Не произвеждаме достатъчно храна
РАДЕВ АКТИВИРА ДЕЖУРНОТО СИ ПРОКСИ: Имало ли е разследване за корупция срещу Демерджиев, унищожено при назначението му в служебния кабинет?
Даниел Митов: Два влекача са в готовност да изтеглят танкера, блокиран край Ахтопол - не е опасен
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Фолк певицата Райна се посвети на изучаване на езика на любовта. Иронично или не, изпълнителката се отдаде на това си хоби, малко след като се раздели с поредния си любим - ММА-боеца Валери Тюлеков.
препоръчано
Изпълнителката, която преди месеци претърпя поредния романтичен крах в живота си, продължава да търси истинската любов и се е отдала на сериозно изучаване на френския език.
Райна заляга над учебниците, а от тях се вижда, че певицата е доста напред с материала. Тя дори сама пише есе на езика на Волтер, а не бихме се изненадали, ако напише и някоя нова песен след това, пише ежедневник.
свързани новини
Райна зачекна Камелия на тема "възраст"
44013
на 21.01.2020
Райна прекали със солариума
20144
на 18.12.2019
Анна-Шермин: Не съм била интимна с Красимир
22089
преди 9 часа
САМО В ПИК И "РЕТРО": Бербатов пътува евтинджос (СНИМКА)
36861
преди 9 часа
Емилия изчезна заради тайна операция
24278
преди 16 часа
Опера на Енио Мориконе вижда свят 30 години след написването си
9921
преди 16 часа


