BG EN

Ново 20 на Летище София: Терминал 2 прокапа!

БЪЛГАРИЯ ДНЕС

Ново 20 на Летище София: Терминал 2 прокапа!

17549
на 18.01.2017
Ново 20 на Летище София: Терминал 2 прокапа!
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Терминал 2 на летище София е прокапал,  като се позова на сигнал на свои читатели, които изпратиха и снимка, направена в четвъртък вечерта. На фотоса се вижда, че на пода има мокри петна и кофи.

препоръчано

След като направили проверка, от летището коментирали, че, вярно, имало е теч, но е отстранен и вече няма кофи по пода на терминала. 

 

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 11 декември: Девата да не си и помисля за пътуване през граници, Козирогът го дебне КАТ САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 11 декември: Девата да не си и помисля за пътуване през граници, Козирогът го дебне КАТ
ПИК TV x
ТЕЖКИ ВРЕМЕНА! От ИТН след хвърлената оставка на кабинета: Бащите на хаоса са Асен Василев, Ивайло Мирчев, Радостин Василев, Костадин Костадинов и Ивелин Михайлов (ВИДЕО) ТЕЖКИ ВРЕМЕНА! От ИТН след хвърлената оставка на кабинета: Бащите на хаоса са Асен Василев, Ивайло Мирчев, Радостин Василев, Костадин Костадинов и Ивелин Михайлов (ВИДЕО)
ново
Днес: 92
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК