BG EN

НОВО 20! Пуснаха Барби с... хиджаб

ШАРЕН СВЯТ

НОВО 20! Пуснаха Барби с... хиджаб

15868
на 14.11.2017
НОВО 20! Пуснаха Барби с... хиджаб
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Американската компания Mattel представи своята първа кукла Барби, чийто прототип стана състезателката на САЩ по фехтовка Ибтихадж Мухамад, която излезе на Олимпийските игри в хиджаб. Съобщението за новата Барби се появи на страницата на компанията в Туитър.

препоръчано

"Радостни сме да почетем Ибтихадж Мухамад с единствената по рода си кукла Барби! Ибтихадж се превърна във вдъхновител на жените и момичетата да бъдат разчупвани бариерите", се казва в съобщението.

Самата спортистка заявява, че се гордее, че е станала прототип на първата подобна кукла.

Барби в хиджаб ще бъде пусната на пазара през 2018 г.

Превод: ПИК 

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 10 декември: Овенът да не разчита на късмета си, на Девите не им е ден за търговия, Рибите омайват с чар САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 10 декември: Овенът да не разчита на късмета си, на Девите не им е ден за търговия, Рибите омайват с чар
ПИК TV x
СУПЕР ШОУ! Колтуклиева подгони Киро из коридорите на Съдебната палата. Пита го чуват ли се с Борисов (ВИДЕО) СУПЕР ШОУ! Колтуклиева подгони Киро из коридорите на Съдебната палата. Пита го чуват ли се с Борисов (ВИДЕО)
ново
Днес: 12
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК