ГОРЕЩО
МРАЧНО ВРЕМЕ! Облаци и дъжд над цялата страна - температурите ще варират между 10 и 15 градуса
Борислав Цеков: Колкото по-безпомощен е един политик да решава проблемите на държавата, толкова по-радикални предложения лансира за промени в Конституцията
ППДБ обърна палачинката за Gen Z-тата - били глупави и неуки. Мрежата ги сравни със земята
Четвъртият месия или как ако Радев не удовлетвори свръхнадеждите, много бързо ще разбере колко кратък е пътят от "Осанна" до "Разпни го"
ОБРЕЧЕНИ НА ФАЛИТ: Пламват ЧЕРВЕНИ ВОЙНИ, след като Крум Зарков закопа БСП
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Лондон е домакин на среща за Украйна. Участват представители от Великобритания, Франция, Германия, Украйна и Съединените щати. Държавният секретар Марко Рубио няма да присъства.
препоръчано
Пратеникът на президента Доналд Тръмп за Украйна - Кийт Келог, ще бъде американският представител в разговорите, които целят намирането на решение за край на войната, уточнява БНТ.
Предложението на Тръмп ще изисква големи отстъпки от украинския президент Володимир Зеленски, който вече изключи възможността да приеме руската окупация на Крим и части от четири региона в Източна Украйна.
свързани новини
На този фон Одеса е била атакувана с дронове за втора поредна вечер.
ПРОСТА СМЕТКА! Иранската криза струва на Франция 6 милиарда евро
5625
преди 1 часа
Турция арестува 90 души по подозрение за връзки с "Ислямска държава"
4660
преди 11 часа


