BG EN

"НОВ СОБСТВЕНИК В "ЛЕВСКИ"? Колко ли се обръща в гроба Гунди...

АВТОРСКИ НОВИНИ

"НОВ СОБСТВЕНИК В "ЛЕВСКИ"? Колко ли се обръща в гроба Гунди...

92400
на 30.08.2016
НОВ СОБСТВЕНИК В ЛЕВСКИ? Колко ли се обръща в гроба Гунди...

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Нов собственик в "Левски".

препоръчано

Да е нов, да е нов, колко да е нов?

Обидното е, че мислят за овце синята публика. Колко гаври още трябва да понесе "отбора на народа"? Колко още фиктивни промени в собствеността ще ни пробутат под формата на "търговска сделка"? Колко още пари ще изперат, колко още Гунди ще се обръща в гроба?

Първо Чорни го прехвърли "безвъзмездно" на адвоката си Батков. После адвокатът Батков го прехвърли "безвъзмездно" на триото. Сега триото го прехвърля "безвъзмездно" на Спас Русев.

Много били ларж всички тези почтени бизнесмени! Всеки път - "безвъзмездно". 

Хайде да не превръщаме в евтина куртизанка отбора, носещ името на Васил Левски.

Сподели:
Бомба x
ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Скорпионите да не пътуват, Стрелците да обърнат внимание на семейството ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Скорпионите да не пътуват, Стрелците да обърнат внимание на семейството
ПИК TV x
ЕДИНСТВЕНО В ПИК TV! Виктор Димчев: ППДБ си смениха дилъра, казва се Румен Радев. Готви се гражданска война с кръвопролития и жертви. Кандидатите на ГЕРБ за Дондуков 2 може да са само Христо Стоичков и Лили Иванова (ВИДЕО) ЕДИНСТВЕНО В ПИК TV! Виктор Димчев: ППДБ си смениха дилъра, казва се Румен Радев. Готви се гражданска война с кръвопролития и жертви. Кандидатите на ГЕРБ за "Дондуков" 2 може да са само Христо Стоичков и Лили Иванова (ВИДЕО)
ново
Днес: 3
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК