ГОРЕЩО
ПЪРВО В ПИК! Пеевски пред актива в Кърджали: Утре по мирен начин ще изразим нашата воля за една мирна и спокойна България! (ВИДЕО)
Доц. Борислав Цеков пред ПИК TV: ППДБ искат власт без избори, политиката се тиктокизира, а еврото е необратимо (ВИДЕО)
Атанас Зафиров: Броят на младите роми със средно образование се е повишил
ГОРЕЩО В ПИК! Любимата адвокатка на ПП Ина Лулчева брани братя Бобокови в съда - прокуратурата призовава 216 свидетели по делото за боклука (СНИМКИ/ВИДЕО)
ИЗВЪНРЕДНО! Пеевски от Кърджали: Държавата трябва да е стабилна и да има добър бюджет - само така може да се работи за хората и те да са доволни (СНИМКИ)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
И тази събота в откритата зона на експоцизионен център "Флора Бургас" ще се проведат танго партита, наричани в цял свят милонга. Това съобщиха от пресцентъра на Община Бургас.
препоръчано
Организатори на инициативата са Елит Танго и Бургас Айрес. Танцовите забави са с начален час 21:00 и продължават до 2 след полунощ. Можете да потанцувате, да послушате или просто да погледате, ставайки съпричастни с магията на тангото.
Водата в хасковските села Подкрепа и Стамболийски вече е годна за пиене
234
преди 2 минути
Дупница обръща гръб на новата методика за такса смет
3513
преди 46 минути
Отменят частичното бедствено положение в община Созопол
5734
преди 5 часа
Призив за доброволци в Зидарово след нанесените щети от бедствието
8674
преди 8 часа


