ГОРЕЩО
Георги МАРКОВ с ЖЕЛЕЗНИ АРГУМЕНТИ пред ПИК защо Димитър Главчев единствен става за служебен премиер
САМО В ПИК TV! Разпада ли се "Промяната" във Варна? Журналистката Наталия Господинова: Цялата организация е създадена от приятелски и роднински кръгове около семейство Лорер и ресторант "Хоризонт“ (ВИДЕО)
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Доц. Борислав Цеков с ТОП АНАЛИЗ: Разликата между Румен Радев и Илияна Йотова е от земята до небето. Досега нямахме президент (ВИДЕО)
МЪЛНИЯ! Полицай с шокиращи разкрития по време на делото срещу Кирил Петков - ето как му разпоредили да арестува незаконно Бойко Борисов и да му сложи белезници (СНИМКА)
САМО В ПИК! Спипаха Софиянски да гази законите насред "Витошка"! Сватът на Божков на консултация в адвокатска кантора (СНИМКИ)
СВЕТЪТ ДНЕС
Някои страни-членки на ОПЕК не желаят високи цени на петрола, смятат в Техеран
3246
на 27.08.2015
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Иранският министър на петролната промишленост Бижан Зангани заяви, че понижаването на цените на петрола може би е в интерес на някои страни-членки на ОПЕК , предаде Reuters.
препоръчано
„За да се балансира цената на петрола членовете на ОПЕК трябва да балансират своите добиви. Беше предложено да се проведе извънредно заседание, ние не виждаме проблем в това. Но както знаете, резултатът от срещите на ОПЕК трябва да бъде одобрен от всички страни-членки, а аз мисля, че някои от тях не желаят високи цени на петрола. Чрез поддържането на ниски цени те искат да нанесат вреда на други страни“, заяви Зангани.
свързани новини
Производството на ОПЕК достигна 3-годишен връх през юли
1993
на 11.08.2015
Френският премиер оцеля при два вота на недоверие
7456
преди 6 часа
Тръмп обясни на какво се дължи синината на ръката му
12865
преди 7 часа


