ГОРЕЩО
САМО В ПИК TV! Журналистката Наталия Господинова с последни подробности какво точно се случва с делото срещу Благомир Коцев: Внушенията на политици от ПП и ДБ не отговарят на истината (ВИДЕО)
ГОРЕЩО В ПИК TV: Финансистът Любомир Дацов с експертен анализ на проектобюджета на властта: Проблемът е с дефицита, инфлацията у нас е заради... (ВИДЕО)
ВЪЗМЕЗДИЕ: Черната Златка надви в съда олигарсите Баневи
ЖЕСТОКА ДРАМА! Загиналият при мелето на пътя Бургас - Малко Търново готвел сватба (СНИМКА)
ГОРЕЩО В ПИК! Прокуратурата протестира решението на съда по делото за Благомир Коцев
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Няколко души са били ранени, включително поне четирима полицаи, при сблъсъци на косовската полиция с хиляди буйстващи протестиращи, настояващи са освобождаването на сръбски министър обвинен в обида на албанското малцинство, пише "Фокус".
препоръчано
Полицията е използвала сълзотворен газ, подгонила протестиращите и влязла в сблъсъци с тях, след като няколко хиляди поддръжници на опозиционната националистическа Партия за самоопределение опитали да влязат в сграда на правителството в центъра на Прищина, съобщава кореспондент на AFP.
Спешно изтеглят продукти на "Нутела" в Европа заради метални частици
7273
преди 2 часа
САМО ЗА МЕСЕЦ: Над 1000 души са починали в Испания заради жегите
5796
преди 3 часа
Българска гражданка е закопчана в Загреб за ало измами на възрастни хора
7771
преди 8 часа


