BG EN

НЯМА ЛИ КОЙ ДА ГИ ОЗАПТИ? И Пандов от ДБ запя в общия хор - чете написани опорки, превърна телевизионния екран в агитационен пункт срещу Пеевски

Акценти

НЯМА ЛИ КОЙ ДА ГИ ОЗАПТИ? И Пандов от ДБ запя в общия хор - чете написани опорки, превърна телевизионния екран в агитационен пункт срещу Пеевски

152001
на 31.03.2025
НЯМА ЛИ КОЙ ДА ГИ ОЗАПТИ? И Пандов от ДБ запя в общия хор - чете написани опорки, превърна телевизионния екран в агитационен пункт срещу Пеевски
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Пепейците и дебейците са тежък клиничен случай и вместо медиите да ги озаптят, те им дават свободна трибуна, за да ръсят внушения и да обвиняват институции и политици наляво и надясно, а самите те, които са с няколко обвиняеми в редиците си, са чиста и свята водица ненапита.

препоръчано

Шествието на розовия трибунал, възприел себе си като всяко начало и край на всичко, започнало в събота и неделя, продължи и в понеделник сутринта. Така по БНТ на екрана цъфна дебеецът Васил Пандов.

Пандов, разхвърлил пред себе си десетки изписани на ръка листове с опорки, започна автоматично тяхното четене за това как българските институции не били свършили нищо. 

"Нашият прочит е, че сме свидетели на най-големия корупционен скандал в Европрокуратурата. Това е един тест за нея", призна все пак Пандов за случилото се с тяхното знаме - европрокурор Теодора Георгиева. 

"Това е изграждане на кула от карти. Такива записи може да има и за други магистрати", избяга Пандов от отговора на въпроса, защо продължава многоседмично мълчание на Теодора Георгиева, която и до днес не е казала ясно дали е тя на записите, или е някой друг.

"Корупцията е несъвместима с европейските ценности", изтъсри Пандов, удобно забравяйки за десетките огромни корупционни скандали в европейските институции, включително и с председателката Урсула фон дер Лайен.

Напълно превъзбуден, Васил Пандов не пропусна да включи в говоренето си името на Делян Пеевски, като за 15-минутната си понеделнишка телевизионна изява, спомена името му над 20 пъти по най-различни поводи.

Сподели:
Бомба x
ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Скорпионите да не пътуват, Стрелците да обърнат внимание на семейството ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Скорпионите да не пътуват, Стрелците да обърнат внимание на семейството
ПИК TV x
ПИК TV! Адвокат Мария Петрова с остър коментар за опитите на студенти 3-ти курс да се представят за млади лекари (НА ЖИВО) ПИК TV! Адвокат Мария Петрова с остър коментар за опитите на студенти 3-ти курс да се представят за млади лекари (НА ЖИВО)
ново
Днес: 55
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК