BG EN

Няма опасност за живота на момичето, което си преряза гърлото в Пловдив

Здраве

Няма опасност за живота на момичето, което си преряза гърлото в Пловдив

17119
на 23.11.2023
Няма опасност за живота на момичето, което си преряза гърлото в Пловдив
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Няма опасност за живота до този момент на 27-годишното момиче, опитало да пререже гърлото си с нож в Пловдив, съобщиха лекарите от УМБАЛ “Свети Георги” ЕАД. 

препоръчано

Рано тази сутрин пациентката е била докарана в Спешното отделение на университетската болница с кръвоизлив. Момичето е изпратено незабавно за операция в Клиниката по ушно-носно-гърлени болести, където заедно с екип на Клиниката по съдова хирургия са извършили успешна операция.

В момента пациентката е оставена за наблюдение в Клиниката по анестезиология и интензивно лечение, съобщава Трафик нюз.

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
ГОРЕЩО В ПИК TV! Тома Николов: Валякът Петрохан премаза Терзиев и ППДБ. Теодора Георгиева има разстройство на мисловната дейност - върза фльонга на фльонгите (ВИДЕО) ГОРЕЩО В ПИК TV! Тома Николов: Валякът "Петрохан" премаза Терзиев и ППДБ. Теодора Георгиева има разстройство на мисловната дейност - върза фльонга на фльонгите (ВИДЕО)
ново
Днес: 4
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК