ГОРЕЩО
ОТ ДНЕС Е ЗИМА! Затискат ни мъгли. Слънцето пробива плахо само в крайния югозапад, на изток превалява (КАРТИ)
ПРАХ ЗА ОЧИТЕ: Кой плати метежа? DJ Асена НЕ ПОЗНАВА ЗАКОНА или ЛЪЖЕ за финансирането на протеста
Жестоко убийство в село Прелез, извършителят е задържан
Делян Пеевски: Заради политически чадър от ППДБ, СРС пусна на свобода директора, обвинен в незаконно заснемане на видеа от ученически тоалетни
Атанас Зафиров: Не се срамуваме за участието си в това правителство
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Няма опасност от грипна епидемия в Бургаско, съобщи говорителят на Регионалната здравна инспекция в града Елица Карагьозова, цитирана от Фокус. Броят на регистрираните болни за изминалата седмица е 319. Има завишение със 100 души, в сравнение с периода 1- 7 февруари, но категорично не може да се говори за предепидемична обстановка в областта.
препоръчано
"Няма основание да се предприемат спешни мерки, защото още не можем да кажем, че сме в епидемия. За предепидемичен период говорим, когато случаите са до 400 души, заболели от остри респираторни заболявания. Ние сме в долната граница", обясни Карагьозова.
Грипна ваканция във Варна до 19 февруари
12174
на 16.02.2016


