BG EN

Няма промяна в състоянието на самопрострелялата се курсантка от НВУ

Инциденти

Няма промяна в състоянието на самопрострелялата се курсантка от НВУ

12541
на 06.04.2019
Няма промяна в състоянието на самопрострелялата се курсантка от НВУ
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Няма промяна в състоянието на курсантката от Военния университет във Велико Търново, която се простреля с автомат "Калашников", съобщи Нова телевизия, като се позовава на информация от Военномедицинска академия.

препоръчано

Жената е в реанимация с тежка рана в областта на гърдите и с опасност за живота. Вчера тя беше транспортирана с военен самолет "Спартан" от Велико Търново до София.

В продължение на часове лекарите са се борили за живота й. Предстои й сложна операция на белите дробове, които освен от изстреляния куршум, са пострадали и от барутните газове.

 

Инцидентът се разследва от Военната прокуратура.

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
Георги Рачев пред ПИК TV: Затопляне, валежи и наднормени температури в края на януари (ВИДЕО) Георги Рачев пред ПИК TV: Затопляне, валежи и наднормени температури в края на януари (ВИДЕО)
ново
Днес: 62
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК