ГОРЕЩО
Хекимян: Терзиев ще бъде запомнен с думата "боклук"
Meteo Balkans с предупреждение: На 25 и 26 януари ще се завихри южен вятър - ето какво ще се случи (КАРТА)
Вторият живот на нещата: защо рециклирането започва от теб
Борисов: Модернизацията на България е дългосрочен проект – и няма време за рестарт при всяка смяна на властта (СНИМКИ)
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Анализаторът Тома Николов с екшън прогноза: Радев ще направи невидима кампания и ще има 45 депутати. Пеевски консолидира антирадевския вот (ОБНОВЕНА)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Президентът на Съединените американски щати Барак Обама е разговарял с френския си колега Франсоа Оланд, след като стана ясно, че АНС е подслушвала френските лидери, и е дал обещание тази практика да бъде преустановена, предаде AFP, цитирани от "Фокус".
препоръчано
„Президентът Обама недвусмислено повтори неговата твърда ангажираност да спре практиките, които са се случили и които са неприемливи между съюзници“, се казва в изявление на президентството на Франция.
Сноудън: Светът каза "Не!" на масовото подслушване
11686
на 05.06.2015


