ГОРЕЩО
ХОЛИВУД ПО БЪЛГАРСКИ! Дачков зачеркна новите "звезди" Гюров и Кандев: Пълен кич и потрес - произвеждат се абсолютно посредствени хора в супергерои
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК! Симеон Дянков и Асен Василев обядват в един и същи ресторант (СНИМКИ)
ГОРЕЩО В ПИК! Плъзна слух, че телефонът на Алексей Петров е разкодиран - ето каква е истината
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Диана Дамянова с екшън коментар за президентските избори и мераците на Кандев и Христанов: Йотова ще е на балотаж с голяма преднина, ако бъде подкрепена от Радев (ВИДЕО)
САМО В ПИК TV! Петър Кичашки с топ анализ какво ще се случи след мирното споразумение между САЩ и Иран. До края на годината Тръмп ще свали картите на Путин и за Украйна (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Американският президент Барак Обама покани в Белия дом туниския си колега Бежи Каид Есебси, избран за президент на първите демократични президентски избори в Тунис, състояли се в края на 2014 г., предаде Франс прес, цитирани от БТА.
препоръчано
Обама се обади на Есебси днес, за да го поздрави за победата и приветства духа на компромиса, който са демонстрирали жителите на Тунис по време на историческия си демократичен преход, се казва в съобщение на Белия дом.
Датата на визитата на Есебси в САЩ засега не е определена.
Тръмп: Нетаняху трябва да бъде по-отговорен
8648
преди 8 часа
Цените на петрола се покачиха въпреки споразумението "Тръмп"
7555
преди 22 часа
Американски бомбардировач се разби в Калифорния, осем души са загинали
9395
на 16.06.2026
Джей Ди Ванс: Споразумението е „много общ документ“
7791
на 16.06.2026


