BG EN

Обама тръгва на ваканция със семейството си

Америка

Обама тръгва на ваканция със семейството си

3063
на 07.08.2015
Обама тръгва на ваканция със семейството си
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Президентът на САЩ Барак Обама тръгва ден по-рано на лятна ваканция на познато и любимо място - остров Мартас Винярд в Атлантическия океан край бреговете на щата Масачузетс, предаде Асошиейтед прес. 

препоръчано

Той смята да остане там повече от две седмици и да се отдаде на любимото си занимание - игра на голф. Цялото семейство Обама - съпругата Мишел и двете дъщери Малия и Саша - потегля от Белия дом днес следобед вместо в събота, както се предвиждаше.

Обама не планира да участва в никакви публични събития през 17-те дни, които ще прекара на острова, известен като лятно убежище за богаташи. Това ще е шестото летуване на семейството на Мартас Винярд от 2009 г. Само през 2012 г. пропустнаха - заради предизборната кампания.

Семейството е наело същото уединено имение, както и миналата година - къща със седем спални и девет бани в Чилмарк, на западния край на острова. Тя е оценена на 12 млн. долара според местни медии. Имението включва баскетболна площадка и тенис корт. 

Заедно с президента ще пътува и екип от негови помощници, които ще го държат в течение на всичко, което става в страната и по света. 

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
Георги Харизанов пред ПИК TV: Трудното предстои за Радев. Сегашните му съюзници са му донори на гласове на изборите (ВИДЕО) Георги Харизанов пред ПИК TV: Трудното предстои за Радев. Сегашните му съюзници са му донори на гласове на изборите (ВИДЕО)
ново
Днес: 98
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК