ГОРЕЩО
МЪЛНИЯ В ПИК! Първата експертиза потвърди бруталното убийство на Владо Загатото - бизнесменът запален жив
РЕШИ СЕ! Гюров тръгва към президентските избори - ето какво го издаде
ПРОСТА АРИТМЕТИКА: Демерджиев е придобивал по 1,32 имота на месец - да не е бил адвокат на султана на Бруней
СЛЪНЧЕВО УТРО! Облаци се трупат следобед, идват валежи с гръмотевици (КАРТИ)
Анализатор предупреди опозицията ДА СИ ОПИЧА АКЪЛА: Ако ПП и ДБ закъснеят с кандидатурата си за президент, победа на Йотова ще БЕТОНИРА Радев
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Американският президент Барак Обама ще посети мемориала в Хирошима, посветен на жертвите на ядрената бомбардировка на САЩ срещу Япония, съобщиха американски правителствени източници, цитирани от деловото издание Nikkei и агенция "Фокус".
Визитата на Обама в Хирошима ще се състои след края на срещата на Г7, която ще се проведе в Япония в края на май. Официално потвърждение на тази информация не е направено нито от японците, нито от американска страна.
препоръчано


