BG EN

Обвинител №1 на Египет ще обжалва оправдателната присъда на Хосни Мубарак

Африка

Обвинител №1 на Египет ще обжалва оправдателната присъда на Хосни Мубарак

2578
на 02.12.2014
Обвинител №1 на Египет ще обжалва оправдателната присъда на Хосни Мубарак
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Главният прокурор на Египет обжалва оправдателната присъда за бившия президент на страната Хосни Мубарак, предаде ТАСС, цитирани от "Фокус".

препоръчано

На 29 ноември египетски съд свали обвиненията от Мубарак по делото за смъртта на демонстранти по време на народния бунт през 2011 г., и го оневини по делото за корупция и износ на газ по занижени цени.

Противниците на бившия държавен глава се обявиха категорично против решението на съда. „Мюсюлмански братя” във вторник призоваха своите привърженици да се включат в протестите срещу оправдателната присъда.

Сподели:
Бомба x
ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Скорпионите да внимават с парите, Рибите борят трудности с интуиция ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Скорпионите да внимават с парите, Рибите борят трудности с интуиция
ПИК TV x
Георги Харизанов пред ПИК TV: Протестите изненадаха управляващи, опозиция и президент. Бързи избори на хоризонта и позитивни резултати от ТОЛ системата (ВИДЕО) Георги Харизанов пред ПИК TV: Протестите изненадаха управляващи, опозиция и президент. Бързи избори на хоризонта и позитивни резултати от ТОЛ системата (ВИДЕО)
ново
Днес: 96
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК