ГОРЕЩО
Президентът Йотова с ГОРЕЩИ ПОДРОБНОСТИ за новия служебен премиер, разкри какво си е казала на 4 очи с кандидатите
НА ЧЕТИРИ ОЧИ: Сашо Диков притисна Денков за Лена, Киро и Божанков
Георги Марков с РАЗБИВАЩ коментар за КАСТИНГА при Йотова: Ако се спре на Мария Филипова, тя ще бъде най-красивият премиер в Европа за всички времена. Ще има почивка да я разгледат - истинска икона
СНЕГЪТ НИ ЗАТРУПВА! Вятър донася студ, виелици и навявания, температурите замръзват под нулата (КАРТИ)
НЕ ИМ Е ЗА СЕФТЕ: Човекът на ПП Андрей Гюров ЗАБЪРКА ПРАВНА БЪРКОТИЯ. Защо още не е подал оставката си от БНБ?
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Обединените арабски емирства евакуираха персонала от посолството си в Йемен заради опасения, свързани със сигурността, след като шиитска милиция завзе властта в страната, предаде агенция "Фокус", позовавайки се на AFP.
Този ход идва ден след като Саудитска Арабия обяви евакуация на посолството си в Сана.
На 6 февруари шиитската милиция Хути, която е обвинявана, че получава подкрепа от Иран, разпусна парламента на Йемен, след като завзе президентския дворец и ключови правителствени сгради.
препоръчано
свързани новини
Саудитска Арабия ще евакуира дипломатите си от столицата на Йемен
5453
на 13.02.2015
Германия и Италия затвориха временно посолствата си в Йемен
3887
на 13.02.2015


