ГОРЕЩО
Кметът на "Люлин", разкрил една от най-големите афери в "Промяната", с ОТВОРЕНО ПИСМО: Кирил Петков прехвърли вината върху нас! Антикорупционерите се оказаха корупционери
ПЪРВО В ПИК: Митингът на ДПС-Ново начало плъзва из цяла България - ето ги градовете, които излизат в защита на стабилността в държавата
Радев трябва да бъде спрян
ДПС-Ново начало на митинг в защита на стабилността в държавата
Радомир Чолаков: Не произвеждаме достатъчно храна
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Френска банка е била обискирана във връзка с т.нар "Досиета Панама", съобщи БНР. Има информация, че въпросната банка е открила близо хиляда офшорни фирми с помощта на панамската адвокатска кантора "Мосак Фонсека".
Централата на банката в Париж е претърсена от следователи, които, според агенция "Франс Прес", са иззели документи. Обискът е част от предварителното разследване за данъчни измами, предприето от френската Национална финансова прокуратура.
препоръчано
Мадуро нареди проверка на всички венецуелци в Панамагейт
6758
на 08.04.2016


