BG EN

Облаците не позволиха групово пилотиране на парада, летя само един вертолет

ЧАС ПИК

Облаците не позволиха групово пилотиране на парада, летя само един вертолет

6129
на 06.05.2014
Облаците не позволиха групово пилотиране на парада, летя само един вертолет
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Само един вертолет Ми-17 с националния флаг летя над столицата по време на днешния гергьовденски парад, предаде Агенция “Фокус”. Причината бяха лошите метеорологични условия. Предварително бе обявено, че в парада ще участват вертолети и самолети, които са на въоръжение в родовете авиация на Военновъздушните сили – изтребителна, щурмова, вертолетна, транспорта и учебна, и ще прелетят вертолети Бел -206 и Кугър, както и изтребители МиГ 29 и МиГ 21, щурмови самолет Су-25, учебно бойните Л- 39 и самолети Пилатус.
След парада, пред журналисти, генерал Симеон Симеонов, началник на отбраната, обясни, че в облаци не се пилотира в група. „Поради мерки за безопасност нямаше присъствие на ВВС”, обясни генерал Симеон Симеонов.

препоръчано
Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК: Прочетете топ хороскопа на Алена за 13 декември - Овните се радват на успехи, Девите да бъдат предпазливи САМО В ПИК: Прочетете топ хороскопа на Алена за 13 декември - Овните се радват на успехи, Девите да бъдат предпазливи
ПИК TV x
Времето полудя! Проф. Георги Рачев с ЛОША ПРОГНОЗА пред ПИК TV - ще видим сняг за Коледа през крив макарон (ВИДЕО) Времето полудя! Проф. Георги Рачев с ЛОША ПРОГНОЗА пред ПИК TV - ще видим сняг за Коледа през крив макарон (ВИДЕО)
ново
Днес: 60
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК