ГОРЕЩО
ПОЛИТИЧЕСКИ ЛАСТИК! Конституционалист ФИКСИРА изборите към втората половина на април
Йотова с първа изява като президент - утре съобщава пълния график за срещите с кандидат-премиерите
Проф. Михаил Константинов направи НА ПУХ И ПРАХ Радев: Оставка се подава само в извънредни обстоятелства - 121 депутатски места за президентската партия са мечти без основание
Bloomberg ЕКСКЛУЗИВНО: Фондове като Gemcorp Capital на българина Атанас Бостанджиев набират милиарди за нови стратегии в частния кредит през 2026 г. (СНИМКИ)
САМО В ПИК! Николай Дренчев, скандално изгонен от партията на Кузман Илиев: Той е като късния Костадин Костадинов - нарцисизмът му избуя за месеци до степен да разруши политическата си сила
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
В Първо РУ са започнали разследване по сигнал за кражба от магазин, съобщават от Областната дирекция на Министерството на вътрешните работи. Обект на посегателството е станал магазин в Русе на ул. Асен Златаров.
препоръчано
Според сигнала за времето от 19:00 часа на 16 октомври до 09:00 часа на следващия ден, след взлом е проникнато в обекта и е отнета парична сума. Заявената щета е за около 200 лв. По случая е заведено досъдебно производство.
Обраха магазин за хранителни стоки в Бяла
4361
на 19.10.2015


