ГОРЕЩО
МЪЛНИЯ В ПИК! До часове става ясно дали ПП и ДБ се цепят. Радев слага жена за шеф на парламента
Алгафари пред ПИК TV: Радев е големият победител. Първото му изпитание - всички ще искат повече средства (ВИДЕО)
"Да, България" и ДСБ сами се вкараха в капана - случаят "Манол Пейков" заплашва да разцепи ППДБ
ИЗВЪНРЕДНО! Прокуратурата с подробности за изборните преписки на МВР - повечето били по анонимни сигнали и непотвърдени
Бившият евродепутат Асим Адемов прозря истината за катастрофалния резултат на ГЕРБ - не е заради ППДБ и ДПС, а заради тези вътрешнопартийни грешки
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Параклис в разложкото село Горно Драглище стана обект на посегателство. Откраднати са пари и снимкова икона. Неизвестният засега извършител проникнал в храма, като счупил част от прозореца и след това го демонтирал.
препоръчано
Сигналът за престъплението е подаден в Районното управление в Разлог вчера сутринта. По данни на полицията кражбата е извършена за времето от 17:30 часа в сряда до 8:30 часа в четвъртък.
Щетите са в процес на установяване. Крадецът се издирва.
Наглост! Обраха две църкви в Косово
6504
на 29.10.2015


