BG EN

Обществено порицание за пушач

БЪЛГАРИЯ ДНЕС

Обществено порицание за пушач

3529
на 12.03.2015
Обществено порицание за пушач
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Четири глоби на стойност 1200 лева и едно обществено порицание е наложила Регионалната здравна инспекция в Добрич заради нарушаване на забраната за тютюнопушене, съобщиха от там.

препоръчано

60 проверки са извършили здравните инспектори в област Добрич за времето от 27 февруари до 5 март. Проверени са 14 детски и учебни заведения,  12 лечебни и здравни заведения, 20 други закрити обществени места.

Съставени са 4 акта, от които 3  са на физически лица за нарушение на Закона за здравето, а едно е  на юридическо лице - за неизпълнение на предписание относно предприемане на всички необходими мерки за спазване забраната за тютюнопушене. Издадени са 5 наказателни постановления.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 18 декември: Лъвът да не разчита на късмета си, новина за пари застига Водолея САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 18 декември: Лъвът да не разчита на късмета си, новина за пари застига Водолея
ПИК TV x
Петър Кичашки с ТОП АНАЛИЗ пред ПИК TV: Консултациите показаха нови зависимости: Радев толерира радикализацията в политиката (ВИДЕО) Петър Кичашки с ТОП АНАЛИЗ пред ПИК TV: Консултациите показаха нови зависимости: Радев толерира радикализацията в политиката (ВИДЕО)
ново
Днес: 73
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК