ГОРЕЩО
Петър Витанов ИЗПРАВИ НА НОКТИ Лора Крумова за руския патриарх и посъветва мераклията Гюров: Смени пиара си! Този Тони Стораро идва малко в повече
ПЪРВО В ПИК: ГЕРБ с извънреден конгрес заради Делян Добрев и Живко Тодоров
ПРЕЗИДЕНТСКА БЪРКОТИЯ: Пълен разпад на координацията - ПП и ДБ се разминаха за Гюров
КЪРВАВ ИНЦИДЕНТ: Бой и стрелба на плаж край Варна, двама са с опасност за живота
Йотова РАЗКРИ защо кресливите опоненти на Радев го атакуват за патриарх Кирил и ОТСЕЧЕ: България държи "златната карта" в Европа
Столичните управници се гаврят с болните, твърдят протестиращи срещу платеното паркиране
„От общината не уважават инвалидите и не се вслушват в техните искания и проблеми. Какъв идиот трябва да си, за да пратиш инвалид сам да си търси паркомясто, при положение, че не си си свършил работата?!“. Това питат от сдружение „ДНЕС“, което организира поредица протестни акции срещу платеното паркиране. На жалба на жена инвалид общинарите препоръчали в обедната почивка да си потърси място за паркиране, възмутиха се от сдружението. Протестиращите срещу новите цени за паркиране в центъра на София обявиха, че в Столична община са идиоти, щом не чуват гласа на народа и заявиха, че лекото изпразване на центъра не се дължи на "страхотната" организация на общината, а защото много хора очакват нещата да се променят, твърдят организаторите на 27-те протеста.препоръчано


