BG EN

Общинските съветници в Кюстендил няма да излизат във ваканция

Животът днес

Общинските съветници в Кюстендил няма да излизат във ваканция

2825
на 26.07.2013
Общинските съветници в Кюстендил няма да излизат във ваканция
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Фактът, че моята кандидатура беше подкрепена от голям брой общински съветници, означава, че те приемат добре досегашната ми работа като председател. Това каза пред радио "Фокус" Иван Андонов, председател на Общински съвет – Кюстендил. Той изрази надежда, че добрата работа между местния парламент и общинската администрация ще продължи.

препоръчано

„Виждате в какви тежки времена живеем, виждате ситуацията, която се развива в световен мащаб, а и в държавата. Мисля, че само с обединени усилия, пренебрегнали политическите си пристрастия и интереси, ние може да работим в полза на нашите съграждани и като цяло за община Кюстендил”, заяви Иван Андонов. Според него естеството на работата е такова, което изисква гъвкавост. През лятото работата на Общинския съвет няма да спира. „Това ще даде възможност да се справим с всички нови изисквания и наложителни въпроси, които трябва да се случат”, допълни Иван Андонов.

 

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
ГРОЗНИ СЦЕНИ! Манол Пейков изтрещя, заля с вода квестор - изгониха го от залата (ВИДЕО) ГРОЗНИ СЦЕНИ! Манол Пейков изтрещя, заля с вода квестор - изгониха го от залата (ВИДЕО)
ново
Днес: 1
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК