BG EN

Обявиха на търг писма на любовници на Джон Кенеди

Шоу свят

Обявиха на търг писма на любовници на Джон Кенеди

3729
на 12.11.2013
Обявиха на търг писма на любовници на Джон Кенеди
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Колекция от писма на стажантки в Белия дом до Джон Кенеди са сред предметите, обявени на търг по случай 50 години от убийството на президента.

препоръчано

Твърди се, че Кенеди е имал любовни романи с момичетата Присила Уеър, Джил Коуен и Марион Бърдсли, чиито кодови имена в писмата са Фидъл, Фадъл и Мими. 
Едно от писмата, написано от Мими, показва как е започнала връзката им по време на летния  стаж в Белия дом през 1962 г.

Въпреки че в нито едно от писмата не се заявява категорично да съществува връзка между президента и стажантките, и трите твърдят, че е имало такава. 

Марион Бърдсли дори пише книга, в която подробно описва романа им, включително и детайли от първата им нощ заедно в леглото на жена му.

Сподели:
Бомба x
Спортът променя тялото и ума Спортът променя тялото и ума
ПИК TV x
САМО В ПИК TV! Цветанка Андреева за метежите на Радев и ППДБ: Сценарият е да се дестабилизира цялата система и през следващата година да влезем в спиралата на нови избори и нестабилни парламенти (ВИДЕО) САМО В ПИК TV! Цветанка Андреева за метежите на Радев и ППДБ: Сценарият е да се дестабилизира цялата система и през следващата година да влезем в спиралата на нови избори и нестабилни парламенти (ВИДЕО)
ново
Днес: 2
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК