ГОРЕЩО
Софийският университет отново влезе в престижни световни класации на университети
Емил Радев за мигрантите в ЕС: Който няма право да остане, да бъде върнат незабавно
МВнР с ОФИЦИАЛНА ИНФОРМАЦИЯ за поканата от Тръмп към България за присъединяване към Съвета за мир - разобличиха президентството (ДОКУМЕНТ)
ЛЪЖА ИЛИ ИСТИНА? Руски медии знаели 3 часа по-рано за оставката на Румен Радев (СНИМКИ)
Екс председателят на ЦИК Александър Андреев с ЕКСПРЕСЕН КОМЕНТАР пред ПИК: Контролираният вот не може да се реши с видеонаблюдение, а с участието на наблюдатели
Региони
Обявиха частично бедствено положение в Смолян заради свлачището на пътя за Мадан
8546
на 27.03.2018
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Частично бедствено положение обявиха в Смолян заради голямото срутище, което блокира пътя Смолян - Мадан, заяви пред Нова телевизия заместник-областният управител Адриан Петров. Бeдcтвeнoтo пoлoжeниe e в cилa oт днec и щe продължи дo пpeoдoлявaнeтo нa пpoблeмa със срутището.
препоръчано
свързани новини
Алтернативното трасе на пътя Смолян-Мадан е пробито
9717
на 24.03.2018
Засега 11 населени места остават без бърз достъп до областния град. Жителите им се налага да обикалят 50 километра през Рудозем, за да отидат на училище и на работа. Работи се по кратък обходен път, но той ще е готов до седмица.
Трайното укрепване на срутището ще продължи месеци и ще струва около 8 милиона лева.
СРУТИЩЕТО КРАЙ СМОЛЯН: Прокопават път през скалите
9834
на 21.03.2018


