ГОРЕЩО
Демерджиев прозира зад мълчанието на МВР за сектата от Петрохан
Татяна Буруджиева в ПИК и "Ретро": Предизвикателството пред "Прогресивна България" е да търси победа на първи тур на президентските избори
Евтим Милошев освободи и Съвета на директорите на НДК
ПИК TV! Халил Летифов към Демерджиев: Днешното изслушване носи усещане за срам, не чухме да има данни за престъпление (ВИДЕО)
Атанас Пеканов с ВАЖНА НОВИНА: България ще получи парите по петото плащане по ПВУ, Еврокомисията ни е дала добра оценка
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Санданските пожарникари с помощта на служители от ДГС - Сандански и местното население под ръководството на кметицата на сeло Ново Ходжово спасиха от опожаряване сeлото.
препоръчано
Пожарът, който избухна снощи засегна около 150 дка сухи треви, храсти и овощни насаждения на метри от къщите и достигна почти до границата с Гърция. Причината е небрежност при работа с открит огън при условията на бурен вятър.
Екип от РСПБЗН - Сандански дежури на място през цялата нощ. За щастие пострадали хора няма, тъй като огнеборците са успяли да локализират огнената стихия от десетки домове.
Пожар избухна във Варна
5742
преди 1 часа
Градският транспорт във Варна подготвя ефективен протест
6216
преди 6 часа
Над 80 сигнала след лятната буря в Пловдив
8191
преди 13 часа


