ГОРЕЩО
Известен адвокат ПОКАЗА откровените глупости за бройката на протестиращите и как Манол Пейков, Асен Василев и Белобрадова трансформират геометрията
БЪРЗИ МИСЛИ ЗА ПРОТЕСТА: 50% концерт и 50% митинг. Който сее ветрове, жъне бури и прокуратури
ТЕЖКИ ВРЕМЕНА! От ИТН след хвърлената оставка на кабинета: Бащите на хаоса са Асен Василев, Ивайло Мирчев, Радостин Василев, Костадин Костадинов и Ивелин Михайлов (ВИДЕО)
ПЪРВО В ПИК TV! Борисов проговори: Настоях за оставката днес, за да не ни заличат. Утре ще е първа точка в парламента. Няма да има никакво преформатиране (ВИДЕО)
Последни седмици за изгодна продажба на земя!
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
7 000 бали люцерна за над 21 000 лв. са изгорели при пожар в село Трапище, съобщиха от ОДМВР – Разград, цитирани от Фокус.
препоръчано
Пожарът пламнал в бившия стопански двор на лознишкото село Трапище. Сигналът е подаден на 12 януари около 23:30 часа.
Огънят погълнал около 7 000 бали люцерна, собственост на 40-годишен мъж от селото. Нанесените щети възлизат на 21 000 лв.
Причините за пожара са в процес на изясняване. Образувано е досъдебно производство.
Авария спря газоподаването в няколко квартала на София
11847
преди 5 часа
18-годишен шофьор без книжка предизвика катастрофа в Пернишко
8801
преди 7 часа
Сериозни щети по танкера "Кайрос", изтеглят го до Бургаския залив
13326
преди 8 часа


